ROSER BRU. "Kaps faldne soldat".

2281867. ROSER BRU. "Kaps faldne soldat".

Litografi og prægning på papir Signeret og nummereret 75/99 75x55 cm.

Ræsning og oxidation. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammen. Stel i lakeret træ og metakrylat.

Nej, betales af sælger

Tema

Art on paper

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Tema

Art on paper

Antal besøg: 400