SPEJL, træ og pastel, sen barok, 1700-tallet.

228062. SPEJL, træ og pastel, sen barok, 1700-tallet.

Træramme med bronzedekor af pastellag.

Mål 69 x 51 cm.

Slitage, skader, nyere spejlglas, bagside mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 69 x 51 cm.

Antal besøg: 1.150