AMADEO GABINO. Ingen titel.

AMADEO GABINO. Ingen titel.
2280132. AMADEO GABINO. Ingen titel.

Signeret radering, dateret 1983 og begrundet "P/A XV/XV". Vedlagt et brev fra kunstneren dateret 1985 med tegning og dedikation 76x64 cm.

I god stand. Skader på bagsiden.

Nej, betales af sælger

Tema

Art on paper

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Tema

Art on paper

Antal besøg: 462