ANTONIO VALDIVIESO. Ingen titel.

2280075. ANTONIO VALDIVIESO. Ingen titel.

Signeret træsnit, dateret 25. februar 1960 og berettiget "P/E" 32x35 cm.

Limet til papholder. Rævning og oxidationer.

Nej, betales af sælger

Tema

Art on paper

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Tema

Art on paper

Antal besøg: 297