LUFTGEVÆR, "Diana model 66" 4,5 cal.

2279833. LUFTGEVÆR, "Diana model 66" 4,5 cal.

Luftgevær Diana model 66 Tyskland 4,5 cal Kikkertsigte fra Buschnell.

Brugsslitage, mærker, ridser, uafprøvet funktionsgaranti ydes ikke, ikke gennemgået fuldt ud.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.682