CARBON GUN "Gamo G-1200, Spanien.".

2279504. CARBON GUN "Gamo G-1200, Spanien.".

Gamo G-1200 .177 cal (4,6 mm).

Brugsslitage, ridser, afskrabninger, ikke testet Funktionsgaranti ydes ikke, ikke fuldt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.679