EMMAFÅTÖLJ, omkring århundredeskiftet 1900.

227915. EMMAFÅTÖLJ, omkring århundredeskiftet 1900.

På hjul.

Senere påklædning. Slitage, mærker, ridser, stød. Ben lidt vakkelvorne. Messingpoter dels løst monteret og dels med senere skruer.

Få foretaget en gratis vurdering!

På hjul.

Antal besøg: 558