SKE, sølv, Johan Fredrik Hollman, Skänninge, 1812.

227842. SKE, sølv, Johan Fredrik Hollman, Skänninge, 1812.

Længde 21 cm.

Brugsslitage, stemplet med monogram.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 21 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 607