COMPUTER, iMac, 21,5 tommer.

COMPUTER, iMac, 21,5 tommer.
2278245. COMPUTER, iMac, 21,5 tommer.

iMac A1418 EMC 2833 Skærmstørrelse: 21,5 tommer Processor: 3,1 GHz Core i5 (I5-5675R) Hukommelse: 8 GB Grafik: Iris Pro 6200 fram: 1,7 GB HDD: 1 TB (1000 GB) Skærm: 4096x2304 Tastatur, (Mag) mus (Magic Mouse 2) og strømkabel medfølger.

Mindre slitage Ulåst og fabriksrestaureret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 871