MEDALJON, 18K guld, RING sølv.

227743. MEDALJON, 18K guld, RING sølv.

Medaljon med indgraveret A og GA, længde 23 mm, vægt 3,4 gram. Ring, indvendig diameter 21 mm, vægt 3,2 gram.

Slitage, ridser, slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, slid.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 847