BIRGER EMANUEL HANSSON BÖE. Olie på Panel.

2273982. BIRGER EMANUEL HANSSON BÖE. Olie på Panel.

Landskab. Underskrevet. 33x57 cm.

Mindre Overfladeslitage og løs i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 353