Alexis GORODINE (1954), serialografi, Snegl.

2272399. Alexis GORODINE (1954), serialografi, Snegl.

Alexis GORODINE (1954), serialografi, Snegl. Begrænset, 23/90. Signeret og dateret nedenfor, indrammet bag glas og pasbesparelsestur.
Billedstørrelse: H. 19 cm. B. 17 cm.
Rammemål: H. 40 cm. B. 37 cm. D. 2 cm.

Alderssvarende stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alderssvarende stand.

Antal besøg: 509