GARDEROBE, med spejl, 1930'erne.

227206. GARDEROBE, med spejl, 1930'erne.

Bredde 130 cm Dybde 53 cm Højde 170 cm Garderobeskabet er opdelt i fem dele.

Obet Brugsslitage, malet Nøgle mangler til en dør.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.087