SWINGHEST og TRÆHEST, malet, 20. århundrede.

227190. SWINGHEST og TRÆHEST, malet, 20. århundrede.

Gyngehest på rutsjebaner med tøjler og stigbøjler, Højde 57, længde 70 cm.
Træhest, højde 35, længde 48 cm.

Kraftig slitage, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kraftig slitage, skader.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.043