TABEL over bukke, 1800-tallet.

2271120. TABEL over bukke, 1800-tallet.

Højden på bukkene er ca 75 cm.
Skivens længde ca 230 cm.
Skivens bredde ca 84 cm.

Brugsslitage.
Ridser, mærker.

Tema

Items from Ericsberg's castle: Part 2

Få foretaget en gratis vurdering!

Skivens længde ca 230 cm.
Skivens bredde ca 84 cm.

Brugsslitage.
Ridser, mærker.

Tema

Antal besøg: 2.429