ELLEN TROTZIG. "Sunset", olie på lærred, signeret.

2269925. ELLEN TROTZIG. "Sunset", olie på lærred, signeret.

55x55 cm.

Kantslid under dekorativ ramme.

Kunstner/designer

Ellen Trotzig (1878–1949)

Få foretaget en gratis vurdering!

55x55 cm.

Kunstner/designer

Ellen Trotzig (1878–1949)

Antal besøg: 3.153