COUNT, Art Nouveau, begyndelsen af det 20. århundrede.

226940. COUNT, Art Nouveau, begyndelsen af det 20. århundrede.

Betsad ek. Ca. længde 90, bredde 47, højde 104 cm.

Slitage, pletter, ridser, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.484