JORDI AMAGAT. "uforudset byggeri".

2269126. JORDI AMAGAT. "uforudset byggeri".

Akryl på lærred Signeret. På bagsiden, signeret, betitlet og dateret 2003 55x38 cm.

I god stand. Ramme af malet træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 514