TOMEU PONS. Aves.

TOMEU PONS. Aves.
2269052. TOMEU PONS. Aves.

Emalje på metal
Signeret
37,5x61,5 cm.

Små fejl. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
2269052. TOMEU PONS. Aves.

Emalje på metal
Signeret
37,5x61,5 cm.

Små fejl. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón S2
Antal besøg: 268