BAGGLAS til flipperspil, "Nitro Ground Shaker - Search & Destroy", Bally MFG Corp. 1978.

226900. BAGGLAS til flipperspil, "Nitro Ground Shaker - Search & Destroy", Bally MFG Corp. 1978.

66 x 72,5 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser og farvetab. Sort plastramme med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

66 x 72,5 cm.

Antal besøg: 3.244