AXEL LIND. OLIE PÅ LÆRD, signeret.

22687. AXEL LIND. OLIE PÅ LÆRD, signeret.

Bymotiv, 45x38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Lind (1907–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bymotiv, 45x38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Lind (1907–2011)

Antal besøg: 1.480