VÆGUR, lodret regulator, eg, Gustav Becker, første bind af det 20. århundrede.

226747. VÆGUR, lodret regulator, eg, Gustav Becker, første bind af det 20. århundrede.

Højde ca. 130 cm.

Ikke funktionstestet. Loddet og pendul medfølger.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 130 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 942