Bordlampe, Böhlmarks, model 15625, 1930'erne/40'erne.

2267405. Bordlampe, Böhlmarks, model 15625, 1930'erne/40'erne.

Riflet træskaft, messing fod, hvidlakeret messing plade lampeskærm. To lyspunkter. Højde 48 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser. malingsdråbe. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.236