GRAMOFONMØBLER, Granada III, Centrum 1958/59.

2266903. GRAMOFONMØBLER, Granada III, Centrum 1958/59.

Fremstillingsår 1958/59 Højde: 72cm Bredde: 102cm Dybde: 37,5cm.

Slitage i form af ridser, mærker og fugtring.
Radiocover lidt skævt, grammofon virker ikke.
Renoveringsobjekt Ikke funktionstestet, der ydes ingen funktionsgaranti.

Tema

Radios and cameras

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Radios and cameras

Antal besøg: 662