Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

22662. Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

Bl a rotfanér. Fem skuffer. Længde 90, bredde 54, højde 120 cm.

Brugsslitage. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Nøgle mangler.

Antal besøg: 1.325