VEDhæng MED KAMÉ.

VEDhæng MED KAMÉ.
2264852. VEDhæng MED KAMÉ.

Shell cameo med skåret kvindeprofil sat i 18k guld, med svenske stempler, Ceson, højde 2,5 cm, vægt 3 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
2264852. VEDhæng MED KAMÉ.

Brugsslitage.

Antal besøg: 664