SWAROVSKI: LOVELOTS CIRKUS - TOBY ELEFANTEN.

2263624. SWAROVSKI: LOVELOTS CIRKUS - TOBY ELEFANTEN.

nummer 9100 000 300 (1159426), elefanten i facetteret krystal med en let blå farve og en ensfarvet snabel, signeret og dateret til bunden, 5 cm høj, med certifikat, i original æske.

Fremragende stand kasse brugt stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 653