ELVINE OSTERMAN. læsende kvinde, olie på lærred, signeret.

226356. ELVINE OSTERMAN. læsende kvinde, olie på lærred, signeret.

Cirka 65 x 50 cm.

Lidt ustrakt klud.

Kunstner/designer

Elvine Osterman (1908–1997)

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 65 x 50 cm.

Lidt ustrakt klud.

Kunstner/designer

Elvine Osterman (1908–1997)

Antal besøg: 3.752