FOOD SERVICE, 59 dele, "Astrid", Gefle.

226225. FOOD SERVICE, 59 dele, "Astrid", Gefle.

12 middagstallerkener, diameter ca 24 cm 12 dybe tallerkener, 24 cm 12 større tallerkener, 20 cm 12 mindre tallerkener, ca 18 cm 2 dybe skåle, længde 26 cm 4 serveringsfade, længde 38 cm, 33,5 cm, 2x29,5 cm 2 mindre skåle, længde 22,5 cm 1 sauceskål 1 kande 1 suppeterrin.

Brugsslitage. Enkelte ubetydelige Kantstødt, få krakeleringer. Indersiden af svampefeltet er misfarvet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.156