226225. FOOD SERVICE, 59 dele, "Astrid", Gefle.
12 middagstallerkener, diameter ca 24 cm 12 dybe tallerkener, 24 cm 12 større tallerkener, 20 cm 12 mindre tallerkener, ca 18 cm 2 dybe skåle, længde 26 cm 4 serveringsfade, længde 38 cm, 33,5 cm, 2x29,5 cm 2 mindre skåle, længde 22,5 cm 1 sauceskål 1 kande 1 suppeterrin.
Brugsslitage. Enkelte ubetydelige Kantstødt, få krakeleringer. Indersiden af svampefeltet er misfarvet.