COLLIER og ØRERINGE, tin, Erik Fransson, Art-Pewter, 1959.

226121. COLLIER og ØRERINGE, tin, Erik Fransson, Art-Pewter, 1959.

Halskæde, længde 63 cm.
Øreringe længde 2,5 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Halskæde, længde 63 cm.
Øreringe længde 2,5 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.555