GAMLE BILLARD.

GAMLE BILLARD.
2261140. GAMLE BILLARD.

I træ med grøn midterdel.
Bordmål: 90x133,5x72 cm.
Med fire pinde på 102 cm. lang.
Den leveres med 9 billardkugler på 4 cm i diameter.

Nogle af kurvene er revet i stykker. Billardkugler mangler, og en af pindene mangler spidsdelen. Med fejl i træet og lette brugsspor. Har pletter på toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!
2261140. GAMLE BILLARD.

I træ med grøn midterdel.
Bordmål: 90x133,5x72 cm.

Antal besøg: 625