Kommode, gustaviansk stil, 20. århundrede.

226034. Kommode, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 94,5, bredde 45, højde 73,5 cm.

Slitage, skader, ridser, løs listedel medfølger.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 541