SPEJL med TRYMÅ, rokokostil, 20. århundrede.

226011. SPEJL med TRYMÅ, rokokostil, 20. århundrede.

Trymå med stenplade.
Spejl, ca. 105x42 cm.

Brugsslitage. Maling gnidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Trymå med stenplade.
Spejl, ca. 105x42 cm.

Antal besøg: 820