BUFFE, rokokostil, omkring århundredeskiftet 1900.

225974. BUFFE, rokokostil, omkring århundredeskiftet 1900.

Længde 108, bredde 45, højde 111,5 cm.

Slitage, ridser og laktab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og laktab.

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 711