KAMERA og tilbehør, PENTAX ME Super, omkring århundredeskiftet 2000.

225971. KAMERA og tilbehør, PENTAX ME Super, omkring århundredeskiftet 2000.

Pentax ME Super med 2 linser, en blitz og en opruller i den medfølgende taske.
Kiron 30-80mm f / 3.5-4.5 MACRO 1: 4 Ø55 MC 15611158 Konica HEXAR AR 200mm F4 55Ø Pentax winder ME II] Pentax ME Super] (http://en.wikipedia.org/wiki/Pentax_ME_Super).

Ikke gennemgået og mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.527