LAJOS MACK, FIGUR, ZSOLNAY.

LAJOS MACK, FIGUR, ZSOLNAY.
2257962. LAJOS MACK, FIGUR, ZSOLNAY.

Venus med skal, porcelæn med eosin glasur, stemplet "ZSOLNAY PECS", Ungarn, første halvdel af det 20. århundrede, højde 12,5 cm.

Noget håndteringsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget håndteringsslitage.

Antal besøg: 961