PORTRÆT SOM VISER GEORGE WASHINGTON.

2257626. PORTRÆT SOM VISER GEORGE WASHINGTON.

Olie på lærred, formentlig 1800-tallet, højde 20 cm.

Krakelering, ramme med pastelskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 359