HJØRNESKAB, sen empire. Midten af det 19. århundrede.

225675. HJØRNESKAB, sen empire. Midten af det 19. århundrede.

Mahogni, Beslag i uædle metal. Længde 91, bredde 60, højde 146 cm.

Mindre finerskader og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 881