TABEL, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.

22555. TABEL, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.

Gul og hvid metal. Uklart tegn. Nummer 43/200. Længde 137, bredde 88, højde 45 cm.

Pletter og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter og Brugsslitage.

Antal besøg: 845