AXEL HOLMSEN, BROCHE I FORM AF EN ORKIDE.

2254505. AXEL HOLMSEN, BROCHE I FORM AF EN ORKIDE.

Forgyldt sølv med emalje i gul og grøn, norske stempler, højde 63 mm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 829