JARL INGVARSSON. Komposition med potte, Olie på lærred.

225443. JARL INGVARSSON. Komposition med potte, Olie på lærred.

74x61 cm, signeret og dateret -90, a tergo.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.625