OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vasketøj, olie på lærred, dateret Roma-Anticoli 1902.

2253808. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vasketøj, olie på lærred, dateret Roma-Anticoli 1902.

Ca 58 x 44 cm Mærket: Palac Sztuki.

Retoucheret, falmet farve, ramme med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 554