WARLIMONT. Maleri, Flower Meadow, 1974.

2253395. WARLIMONT. Maleri, Flower Meadow, 1974.

Warlimont, Maleri, Flower Meadow, olie på panel, 1974. Repræsentation af kløver, tusindfryd og røllike på en grøn abstrakt baggrund, signeret nederst til højre, 80x59cm (96x74cm).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.000