2253395. WARLIMONT. Maleri, Flower Meadow, 1974.
Warlimont, Maleri, Flower Meadow, olie på panel, 1974. Repræsentation af kløver, tusindfryd og røllike på en grøn abstrakt baggrund, signeret nederst til højre, 80x59cm (96x74cm).