2251354. ET ELKINGTON PLADE HVID STAR LINE SERVERINGSFAD.
Malterkors under det hvide stjerneflag foran, der angiver, at det er til passagerer på anden klasse, kontureret dekoreret med rocailler 1920 datobogstav til omvendt modelnummer 28951 41cm x 27cm.
Slitage, mærker og ridser svarende til alder og brug, anløbning, misfarvning til jorden.