SEKRETÆR, 1950'erne.

SEKRETÆR, 1950'erne.
225135. SEKRETÆR, 1950'erne.

Fineret med teaktræ, rulleklap med underliggende skuffer og udtræksplade, tre skuffer. Længde 88, bredde 47, højde 96 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
225135. SEKRETÆR, 1950'erne.

Brugsslitage.

Antal besøg: 946