SKIBSKRONOMETER, Glashütte, midten af det 20. århundrede.

2250929. SKIBSKRONOMETER, Glashütte, midten af det 20. århundrede.

Messing, Yderkasse i mahogni. Model nr. 9217.
Mærket 9217 Made in Germany, 183 PTS 66.
Æske ca 18x18x10.

Låget mangler, Mærker og slid, Solbleget æske. Ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Æske ca 18x18x10.

Antal besøg: 902