OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, mixed media, monogram signeret GP -65.

225049. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, mixed media, monogram signeret GP -65.

70x47 cm.

Noget slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

70x47 cm.

Noget slid.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 697