BORDLAMPE, Bauhaus, Kaiser idell.

225001. BORDLAMPE, Bauhaus, Kaiser idell.

Stemplet original Kaiser idel.
Højde 47 cm.

Brugsslitage.
Tab af farve.
Opkald omkring kontakten mangler.
Senere udskridning.
El ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 47 cm.

Brugsslitage.
Tab af farve.
Senere udskridning.
El ikke gennemgået.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.740