WALDEMAR BERG. Akvarel på papir, signeret.

224812. WALDEMAR BERG. Akvarel på papir, signeret.

Mål 46 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 46 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 833