Kommode, med stenplade, rokokostil, 20. århundrede.

224688. Kommode, med stenplade, rokokostil, 20. århundrede.

Kommode med tre skuffer Længde 91, bredde 42, højde 78 cm.

Lidt afskrabninger på forreste højre ben, ellers mindre brugsspor.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 528